PARAFĪNA PROCEDŪRA

             Tieši rokas visvairāk tiek pakļautas klimata, atmosfēras un citai negatīvai iedarbībai, un roku āda noveco visātrāk. Tādēļ tās nepieciešams kopt ar īpašām procedūrām, lai mitrinātu epidermu un aizkavētu roku ādas novecošanos.

            Ja izmantojat mūsu salona manikīra pakalpojumus, tad to lieliski var apvienot ar parafīna peldi rokām. Procedūras laikā Jūsu āda tiek attīrīta ar pīlinga krēmu, tādā veidā atbrīvojot ādu no atmirušajām šūnām. Procedūras turpinājumā roku ādā tiek iemasēts krēms,kas bagātināts ar vitamīniem, mitrinošām un barojošām vielām. Kad krēms iemasēts, Jūsu rokas pa vienai tiks guldītas siltā, aromātiskā parafīna vanniņā. Kad tas paveikts, Jūs varēsiet atpūsties kādas 15 minūtes,lai rokas kārtīgi sasildītos un dziļi iesūktu visu vērtīgo, kas atrodas krēma sastāvā.

             Parafīna terapijai piemīt mitrinošs efekts.Uzklājot uz ādas siltu parafīnu,ādas temperatūra paaugstinās, tā rezultātā palielinās mitruma līmenis ādā kā arī uzlabojas locītavu darbība. Ar temperatūras palielināšanu asinsritē palielinās limfas cirkulācija, tādā veidā palīdzot  izdalīties toksīniem.